⭐⭐⭐⭐ Saranda Palace Hotel - Dhome Standart

Hotele dhe Shtepi Pushimi Sarande - Ksamil
Struktura ⭐⭐⭐⭐ Hotel
Room Id 163
Siperfaqa 25 m2
Date e fundit e pagimit
70 Euro
0 dite para mberritjes ne Hotel
Pagesa e takses
7 Euro
Pas rezervimit online
Perfshire:

Cmimi total 77 Euro (70+7 tax)

01/01/1970: 70 Euro/nata. Totali 70 Euro
Qendrimi 1 nete
Modeli Dhome Standart
Check In 09/07/2020
Check Out 14/07/2020
Kapaciteti maksimal 2 Persona + 2 femije
Krevata 1 Dopjo + 0 tek
Keni kupon skonto?
*Maksimumi i uljes per kete porosi deri ne 7 2
Rezervo Tani

Kerkoni per data te disponueshme

Pasi te keni vendosur datat dhe kriteret mund te kryeni rezervimin.

Ambjente te tjera ⭐⭐⭐⭐ Saranda Palace Villa


⭐⭐⭐⭐ - Saranda Palace Hotel - Dhome Standart

Cmimi 90 Euro/nata

Totali 99 Euro (tax include)

Krevata
1 dopjo + 1 teke
Siperfaqa
30 m2
0.1 Km nga qendra
Hotel saranda ju ofron nje zone te mrekullueshme te plazhit privat e resortit tone,ambjentet gjigande te pishines dhe bari i kendshem ju sigurojme tju bejme pushimet tuaja te pahar...
Kapaciteti maksimal per 2 persona + 2 femije