Vila KAM Hotel - Dhome Standart

Hotele dhe Shtepi Pushimi Vlore -
Struktura Hotel
Room Id 9
Vleresimet 8.5/10
Siperfaqa 25 m2
Date e fundit e pagimit
20 Euro
0 dite para mberritjes ne Hotel
Pagesa e takses
2 Euro
Pas rezervimit online
Perfshire:

Cmimi total 22 Euro (20+2 tax)

01/01/1970: 20 Euro/nata. Totali 20 Euro
Qendrimi 1 nete
Modeli Dhome Standart
Check In 03/06/2020
Check Out 08/06/2020
Kapaciteti maksimal 2 Persona + 2 femije
Krevata 1 Dopjo + 1 tek
Keni kupon skonto?
*Maksimumi i uljes per kete porosi deri ne 2 2
Rezervo Tani
Me pare duhet te zgjidhni datat per rezervimin

Ambjente te tjera Vila KAM Villa


Vila KAM Hotel-DhomeStandart

Cmimi 20 Euro/nata

Totali 22 Euro (tax include)

Ambjenti
1 dopjo + 1 teke
Siperfaqa
25 m2
Pershtypjet
8.5/10
3000 Km nga qendra
Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen per tek plazhi i zve...
Kapaciteti maksimal per 2 persona + 2 femije