- Paradise Beach Hotel - Dhome Standart

Vlore -

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Paradise beach hotel me nje vendodhje strategjike ne plazhin e vlores fton gjithe turistet te akomodohen prane ambjeteve te tij. ofron nje shumellojshmeri facilitetesh si restorant...

Perfshire ne cmim:

- Poda Hotel - Dhome Standart

Sarande - Ksamil

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hotel boda ju mirepret prane ambjenteve te tij teper komode dhe shlodhese duke u sigurar ti bejme pushimet tuaja te paharrueshme. vetem pak hapa larg bregdetit te ksamilit, me nje ...

Perfshire ne cmim:

- Miramare Hotel - Dhome Standart

Vlore -

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 700 m 🏊
Hotel miramare me vendodhje ne vlore ka nje largesi vetem prej 700 m nga plazhi i kristeres. ofron nje akomodim shume komod dhe facilitete te tjera si bar/ restorant, sherbim ne dh...

Perfshire ne cmim:

- LLogara Tourist Village Hotel - 2 Dhoma Luxury

Sarande -

142 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 900 m 🏊
Ofrojme super luks dhe komoditet qe ditet tuaja te pushimeve te jene sa me relaksuese. ju mirepresim....

Perfshire ne cmim:

- Hotel Sole Luna Hotel - Dhome Standart

Sarande -

130 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Super dhoma luksoze per nje qendrim te paharrueshem ne hotelin tone. ju mirpresim....

Perfshire ne cmim:

- Miramare Hotel - Dhome Standart

Vlore -

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 700 m 🏊
Hotel miramare me vendodhje ne vlore ka nje largesi vetem prej 700 m nga plazhi i kristeres. ofron nje akomodim shume komod dhe facilitete te tjera si bar/ restorant, sherbim ne dh...

Perfshire ne cmim:

- Unik Hotel - Dhome Panoramike

Tirane - Kodra e Diellit

150 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
2500 m 🎯 dhe 10000 m 🏊
Unik ne llojin e tij,hoteli eshte i pozicionuar prane kopshtit zoologjik,larg zhurmes dhe trafikut te merzitshem. 20 dhoma nder to edhe suita te dizejnuara me vizion modern ofrojn...

Perfshire ne cmim:

- Rapos Hotel - Dhome Standart

Sarande -

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 40 m 🏊
Me kushte super komode dhe dhoma super te rehatshme ju mirepresim ne hotelin tone, duke plotesuar cdo deshire tuajen....

Perfshire ne cmim:

- Unik Hotel - Dhome Panoramike

Tirane - Kodra e Diellit

150 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
2500 m 🎯 dhe 10000 m 🏊
Unik ne llojin e tij,hoteli eshte i pozicionuar prane kopshtit zoologjik,larg zhurmes dhe trafikut te merzitshem. 20 dhoma nder to edhe suita te dizejnuara me vizion modern ofrojn...

Perfshire ne cmim:

- Coral Hotel & Resort Hotel - Dhome Luxury

Vlore - Orikum

170 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Coral hotel dhe resort eshte pozicionuar ne plazhin e rradhimes. ofron ambjente komode per te gjithe pushuesit duke perfshire dhe free wi-fi, pishine dhe plazhin privat....

Perfshire ne cmim:

- PRIVE Vila - 2 Dhoma + Sallon Luxury

Durres - Gjiri i Lalzit

250 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 150 m 🏊
Kompleks me vila dhe apartamente luksoze ne kepin e rodonit,40 minuta larg aeroportit dhe kryeqytetit. vendodhja perfekte me pamje nga deti dhe shume pak hapa larg plazhit tone pri...

Perfshire ne cmim:

- Rapos Hotel - 2 Dhoma Premium

Sarande -

200 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 40 m 🏊
Me kushte super komode dhe dhoma super te rehatshme ju mirepresim ne hotelin tone, duke plotesuar cdo deshire tuajen....

Perfshire ne cmim:

- Unik Hotel - Dhome Luxury

Tirane - Kodra e Diellit

200 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
2500 m 🎯 dhe 10000 m 🏊
Unik ne llojin e tij,hoteli eshte i pozicionuar prane kopshtit zoologjik,larg zhurmes dhe trafikut te merzitshem. 20 dhoma nder to edhe suita te dizejnuara me vizion modern ofrojn...

Perfshire ne cmim:

- PRIVE Vila - 2 Dhoma Luxury

Durres - Gjiri i Lalzit

500 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 150 m 🏊
Kompleks me vila dhe apartamente luksoze ne kepin e rodonit,40 minuta larg aeroportit dhe kryeqytetit. vendodhja perfekte me pamje nga deti dhe shume pak hapa larg plazhit tone pri...

Perfshire ne cmim: