- Hotel Heksamil Hotel - Dhome Standart

Sarande - Ksamil

90 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 90 m 🏊
Ofrojme super kushte per nje fjetje sa me komode. qetesi dhe pasterti, me nje staf te jashtzakonshem. ju mirpresim....

Perfshire ne cmim:

- Unik Hotel - Dhome Premium

Tirane - Kodra e Diellit

100 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
2500 m 🎯 dhe 10000 m 🏊
Unik ne llojin e tij,hoteli eshte i pozicionuar prane kopshtit zoologjik,larg zhurmes dhe trafikut te merzitshem. 20 dhoma nder to edhe suita te dizejnuara me vizion modern ofrojn...

Perfshire ne cmim:

- STRORA Hotel - Dhome Sweet

Sarande - Ksamil

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
I gjendur ne zonen me te preferuar te plazhit te sarandes,me ambjente shume komode dhe bashkekohore, ju fton te kaloni pushimet me te mrekullueshme duke ju ofruar sherbimin tone. j...

Perfshire ne cmim:

- Coral Hotel & Resort Hotel - 2 Dhoma Standart

Vlore - Orikum

110 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Coral hotel dhe resort eshte pozicionuar ne plazhin e rradhimes. ofron ambjente komode per te gjithe pushuesit duke perfshire dhe free wi-fi, pishine dhe plazhin privat....

Perfshire ne cmim:

- Shkoder Hotel - Dhome Standart

Shkoder -

60 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
3000 m 🎯 dhe 10000 m 🏊
Jeni te mirepritur te akomodoheni prane ambjenteve te hotelit ne dhomat standarde dhe familjare....

Perfshire ne cmim:

- Mare Blue Hotel - 2 Dhoma Standart

Sarande -

110 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
5 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Pershkrimi...

Perfshire ne cmim:

- Luxury Ksamil Hotel - 2 Dhoma Luxury

Sarande - Ksamil

130 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Ofrojme luksin dhe komoditetin qe deshironi. mos e humbisni kete mundesi. ju mirepresim....

Perfshire ne cmim:

- Gold Hotel - Dhome Luxury

Vlore -

120 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Orojme komoditetin dhe relaksin e nevojshem per kedo qe deshiron sherbimet tona. ju mirepresim....

Perfshire ne cmim:

- Santa Quaranta Premium Resort Hotel - Dhome Standart

Sarande -

130 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Duke nderthurur pamjen e mrekullueshme te bregdetit te sarandes me pishinat gjigande dhe ambjentet me te preferuara t bregdetit te jugut te shqiperise,ju mirepresim prane ambjentev...

Perfshire ne cmim:

- Coral Hotel & Resort Hotel - Dhome Premium

Vlore - Orikum

130 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Coral hotel dhe resort eshte pozicionuar ne plazhin e rradhimes. ofron ambjente komode per te gjithe pushuesit duke perfshire dhe free wi-fi, pishine dhe plazhin privat....

Perfshire ne cmim:

- Miramare Hotel - Dhome Premium

Vlore -

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 700 m 🏊
Hotel miramare me vendodhje ne vlore ka nje largesi vetem prej 700 m nga plazhi i kristeres. ofron nje akomodim shume komod dhe facilitete te tjera si bar/ restorant, sherbim ne dh...

Perfshire ne cmim:

- Glow Hotel - Dhome Standart

Sarande - Ksamil

100 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Nje nga destinacionet me te preferuar ne qytetin e sarandes, me akses ne plazhet me te bukura, ju ftojme te kaloni pushimet prane nesh dhe ne sigurohemi ti bejme te paharrueshme....

Perfshire ne cmim:

- Unik Hotel - Dhome Premium

Tirane - Kodra e Diellit

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 0 femije
Distanca
2500 m 🎯 dhe 10000 m 🏊
Unik ne llojin e tij,hoteli eshte i pozicionuar prane kopshtit zoologjik,larg zhurmes dhe trafikut te merzitshem. 20 dhoma nder to edhe suita te dizejnuara me vizion modern ofrojn...

Perfshire ne cmim:

- King Hotel Hotel - Dhome Standart

Sarande - Ksamil

100 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 90 m 🏊
Garantojme pushime te mrekullueshme prane ambjenteve tona. ju mirepresim....

Perfshire ne cmim:

- Paradise Beach Hotel - 2 Dhoma Standart

Vlore -

120 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Paradise beach hotel me nje vendodhje strategjike ne plazhin e vlores fton gjithe turistet te akomodohen prane ambjeteve te tij. ofron nje shumellojshmeri facilitetesh si restorant...

Perfshire ne cmim: