- Iliria Internacional Hotel - Dhome Standart

Durres - Plepa

75 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 1 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Ne pjesen me te frekuentuar te plazhit te durresit tek “iliria” ju mirepret hoteli me te njejtin emer! te vemendshem ndaj kerkesave tuaja, staf i perkushtuar me deshiren per ...

Perfshire ne cmim:

- Coral Hotel & Resort Hotel - Dhome Standart

Vlore - Orikum

80 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Coral hotel dhe resort eshte pozicionuar ne plazhin e rradhimes. ofron ambjente komode per te gjithe pushuesit duke perfshire dhe free wi-fi, pishine dhe plazhin privat....

Perfshire ne cmim:

- Godija Hotel - 2 Dhoma Standart

Lezhe -

75 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 60 m 🏊
Ofrojme pushime te paharrueshme per familjen tuaj, duke plotesuar cdo kusht qe ju keni nevoje dhe me tepr. ju ftojme ne ambjentet tona....

Perfshire ne cmim:

- Guesthouse Riviera XH&M Apartment - Familiare Standart

Sarande -

73 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Ju mirepresim ne ambjentet tona super komede duke ju siguruar pushime te paharrueshme....

Perfshire ne cmim:

- Vila Landi Hotel - Dhome Standart

Sarande - Ksamil

70 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Nje nga vilat me te bukura te bregdetit te sarandes ju fton te akomodoheni prane ambjenteve te saj duke ju siguruar se do kaloni ditet me te bukura dhe relaksuese me sherbimin me t...

Perfshire ne cmim:

- Bella Vista Hotel - Dhome Sweet

Sarande -

75 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Bella vista ju mirepret prane ambjenteve te tij shume komode dhe relaksuese. me nje pamje fantastike dhe sherbim cilesor ne ju sigurojme qe do jaloni pishime te mrekullueshme. ju m...

Perfshire ne cmim:

- Iliria Hotel - Dhome Standart

Sarande -

60 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Hotel iliria ju ofron nje zone te mrekullueshme te plazhit privat e resortit tone,ambjentet gjigande te pishines dhe bari i kendshem ju sigurojme tju bejme pushimet tuaja te paharr...

Perfshire ne cmim:

- Hotel Jaroal Hotel - Dhome Standart

Sarande -

65 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 40 m 🏊
Ju mirepresim ne hotelin tone teper komod duke ju mundesuar qendrim te kendshem prane ambjenteve tona....

Perfshire ne cmim:

- Apollon Hotel - Dhome Standart

Sarande -

80 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Ju mirepresim ne destinacionin me te preferuar ne qytetin e sarandes,me akses ne plazhet me te bukura dhe frekuentuara,me ambjente super moderne dhe bashkekohore,parkim falas dhe e...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi,

- Saranda International Hotel - Dhome Standart

Sarande -

85 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Ju garantojme pushime te paharrueshme duke ju falur qetesine e munguar te diteve te zakonshme....

Perfshire ne cmim:

- Coral Hotel & Resort Hotel - Dhome Standart

Vlore - Orikum

80 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Coral hotel dhe resort eshte pozicionuar ne plazhin e rradhimes. ofron ambjente komode per te gjithe pushuesit duke perfshire dhe free wi-fi, pishine dhe plazhin privat....

Perfshire ne cmim:

- Coral Hotel & Resort Hotel - Dhome Standart

Vlore - Orikum

80 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Coral hotel dhe resort eshte pozicionuar ne plazhin e rradhimes. ofron ambjente komode per te gjithe pushuesit duke perfshire dhe free wi-fi, pishine dhe plazhin privat....

Perfshire ne cmim:

- Gardenland Resort Hotel - Dhome Standart

Shkoder - Velipoje

40 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 10000 m 🏊
Gardenland resort do të jetë shtëpia juaj në udhëtim dhe pushime. e pozicionuar në qarkun e shkodres në qendër të fushave të zadrimës, ngjitur me lumin drin. gardenlan...

Perfshire ne cmim:

- Paradise Beach Hotel - Dhome Standart

Vlore -

90 Euro + Tax

Krevate
0 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 3 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Paradise beach hotel me nje vendodhje strategjike ne plazhin e vlores fton gjithe turistet te akomodohen prane ambjeteve te tij. ofron nje shumellojshmeri facilitetesh si restorant...

Perfshire ne cmim:

- Hotel Ardiani Hotel - Dhome Standart

Sarande -

70 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 0 femije
Distanca
10000 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Ofrojme kushte shume te mira per ti bere sa me te rehatshme pushimet tuaja. ndihuni te relaksuar dhe te kenaqur si nga kushtet e hotelit edhe nga vete natyra. ju mirepresim....

Perfshire ne cmim: