- Hotel Primavera Hotel - Dhome Standart

Vlore - Lungomare

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Hotel primavera gjendet ne qytetin e vlores ne zonen e lungomares...

Perfshire ne cmim: ☕Ushqim Mengjesi, 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚿Tualet Privat, 🚦Parkim per automjete, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat,

- Camping Lin Hotel - Dhome Standart

Pogradec -

35 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
120 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Ville , me pamje nga liqeni . ju ofon akomodimin me komod si dhe sherbimin cilesor . ju mirepresim ...

Perfshire ne cmim:

- MARIO KSAMIL Vila - Krevat ne dhome te perbashket Sweet

Sarande - Ksamil

35 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 4 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- MARIO KSAMIL Vila - Krevat ne dhome te perbashket Panoramike

Sarande - Ksamil

36 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- MARIO KSAMIL Vila - Krevat ne dhome te perbashket Panoramike

Sarande - Ksamil

36 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- Diamond Beach Residence Hotel - Dhome Premium

Durres -

35 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 1 femije
Distanca
50 m 🎯 dhe 40 m 🏊
A brand new hotel in a fantastic beach area, in the middle of the untouched nature and fresh air. surrounded by high pine trees it is a very quiet atmosphere to relax and enjoy. ...

Perfshire ne cmim: ☕Ushqim Mengjesi,

- Laguna Vilun Velipoje Hotel - Dhome Standart

Shkoder - Velipoje

25 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
650 m 🎯 dhe 60 m 🏊
Nje hotel komod dhe shume prane detit . ...

Perfshire ne cmim:

- Jons e Grace Hotel - Familiare Standart

Shkoder -

40 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
100 m 🎯 dhe 160 m 🏊
Pershkrimi...

Perfshire ne cmim:

- MARIO KSAMIL Vila - Krevat ne dhome te perbashket Sweet

Sarande - Ksamil

35 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- MARIO KSAMIL Vila - Krevat ne dhome te perbashket Sweet

Sarande - Ksamil

35 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- Marsela Apartaments Apartment - Dhome Standart

Sarande -

50 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 2 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Pamje perrallore nga deti, qetesi, relaks. parkimi falas...

Perfshire ne cmim:

- Seremi Vila - 2 Dhoma + Sallon Standart

Sarande - Ksamil

35 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 200 m 🏊
E vendosur në ksamil, villa seremi përmban dhoma me 3 yje me ballkone private. me një kopsht, hoteli 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me wifi falas, secila me një banjo...

Perfshire ne cmim:

- Vila Pollo Hotel - 3 Dhoma + Sallon Standart

Sarande - Ksamil

50 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 5 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 5 femije
Distanca
150 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Nje prej vilave me te bukua dhe komode,200 m larg bregdetit e pozicionar ne nje nga zonat me te preferuara nga turistet. ambjente komode,dhomat te pershtatura sipas kerkesave tuaja...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi,

- MARIO KSAMIL Vila - 2 Dhoma Sweet

Sarande - Ksamil

38 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- Hotel Vila Lako Hotel - Dhome Standart

Korce - Qender

40 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
50 m 🎯 dhe 0 m 🏊
Hotel ne zemer te korces. me dhoma familjare,cift ose teke. ofron mengjes dhe shume ngrohtesi....

Perfshire ne cmim: