- Jons e Grace Hotel - Familiare Standart

Shkoder -

30 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
100 m 🎯 dhe 160 m 🏊
Pershkrimi...

Perfshire ne cmim:

- Apartament Apartment - 2 Dhoma Standart

Lezhe - Shengjin

45 Euro + Tax

Krevate
3 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
8 te rritur + 0 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Apartament me pamje fantastike si nga deti e nga shengjini vetem 50 metra nga deti + garazh + wi-fi ne qmim ...

Perfshire ne cmim:

- Besa Hotel - Dhome Economy

Lezhe - Qender

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Hotel besa...

Perfshire ne cmim:

- Sinani Hotel - Dhome Standart

Vlore -

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 0 femije
Distanca
130 m 🎯 dhe 130 m 🏊
Ju mirepresim ne hotelin tone duke ju ofruar komoditetin dhe qetesine e nevojshme....

Perfshire ne cmim:

- MARIO KSAMIL Vila - Familiare Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 1 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- MARIO KSAMIL Vila - Familiare Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 1 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- Besa Hotel - Dhome Standart

Lezhe - Qender

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Hotel besa...

Perfshire ne cmim:

- Lungomare Klaudio Apartment - 2 Dhoma Standart

Vlore -

40 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ofrojme apartament me qera. apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon i mobiluar. mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te ...

Perfshire ne cmim:

- Camping Lin Hotel - Krevat ne dhome te perbashket Standart

Pogradec -

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 1 femije
Distanca
120 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Ville , me pamje nga liqeni . ju ofon akomodimin me komod si dhe sherbimin cilesor . ju mirepresim ...

Perfshire ne cmim:

- MARIO KSAMIL Vila - Familiare Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 1 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- Laguna Vilun Velipoje Hotel - Dhome Standart

Shkoder - Velipoje

20 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 0 femije
Distanca
650 m 🎯 dhe 60 m 🏊
Nje hotel komod dhe shume prane detit . ...

Perfshire ne cmim:

- MARIO KSAMIL Vila - Familiare Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Tualet Privat,

- A. Ramaj Hotel - Dhome Standart

Shkoder -

20 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
100 m 🎯 dhe 400 m 🏊
Zgjidhni te kaloni disa dite pushimi ne hotelin allan ramaj ne qytetin e shkodres....

Perfshire ne cmim:

- Home Vacation 2E Apartment - 2 Dhoma Standart

Vlore -

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
5 te rritur + 2 femije
Distanca
200 m 🎯 dhe 250 m 🏊
Shtepi pushimi 1+1 60m² me pamje nga deti me ambjent gatimi dhome dite dhome fjetje ajer i kondicionuar wi fi parkim kushte ideale...

Perfshire ne cmim:

- Vala Mar Residences Apartment - Dhome + Sallon Standart

Durres - Gjiri i Lalzit

50 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
3 te rritur + 1 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
...

Perfshire ne cmim: