hotel majestic hotel

- Dragoi Hotel - Dhome Standart

Shkoder - Qender

12 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
100 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Shijoni disa dite relaksi prane hotel dragoi....

Perfshire ne cmim:

- Dhoma Plazhi Vlore Vila - 4 Dhoma Standart

Vlore -

25 Euro + Tax

Krevate
6 dopjo + 8 teke
Kapaciteti
6 te rritur + 6 femije
Distanca
190 m 🎯 dhe 190 m 🏊
Erdhi dhe sezoni i veres, beni zgjedhjen tuaj me te mire per te kaluar pushimet tuaja.vlora eshte nje nder destinacionet me te preferuara per tu vizituar nga turistet.nese ende nuk...

Perfshire ne cmim:

- Mercedes Hotel - Familiare Standart

Shkoder - Velipoje

25 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli ndodhet ne qender te velipojes , ofrojme dhoma per 4 persona , ambjent gatimi , parking , wifi , siguri dhe qetesi ...

Perfshire ne cmim:

- Mercedes Hotel - Familiare Standart

Shkoder - Velipoje

25 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli ndodhet ne qender te velipojes , ofrojme dhoma per 4 persona , ambjent gatimi , parking , wifi , siguri dhe qetesi ...

Perfshire ne cmim:

- Pogradeci Apartment - 2 Dhoma Standart

Pogradec - Qender

4,000 Leke + Tax

Krevate
1 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
5 te rritur + 1 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Jap apartament me qira ne qender te pogradec me pamje fantastike nga liqeni.i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner ,kuzhine dhe ├ždo pajisje tjeter e nevojshme. e persht...

Perfshire ne cmim:

- Dhome Plazhi Apartment - 2 Dhoma + Sallon Standart

Durres - Qender

13 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 1 femije
Distanca
600 m 🎯 dhe 300 m 🏊
Pershkrimi...

Perfshire ne cmim:

- Mercedes Hotel - Familiare Standart

Shkoder - Velipoje

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli ndodhet ne qender te velipojes , ofrojme dhoma per 4 persona , ambjent gatimi , parking , wifi , siguri dhe qetesi ...

Perfshire ne cmim:

- Tatzati Hotel - Dhome Standart

Sarande - Qender

25 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 1 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 3 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 90 m 🏊
Hotel tatzati ne qender te sarandes dhe dy minuta larg detit ofron sherbime akomoduese, sherbim bari dhe restauranti. parkimi i garantuar ne objekt. hotel bar restaurant tatzati us...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar,

- Dragoi Hotel - Dhome Standart

Shkoder - Qender

17 Euro + Tax

Krevate
0 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
100 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Shijoni disa dite relaksi prane hotel dragoi....

Perfshire ne cmim:

- 1 Apartment - Dhome + Sallon Standart

Fier - Qender

20 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
1 te rritur + 0 femije
Distanca
140 m 🎯 dhe 300 m 🏊
Apartamenti shume komod dhe shume prane qendres. ...

Perfshire ne cmim:

- Camping Lin Hotel - Dhome Standart

Pogradec -

25 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 0 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
120 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Ville , me pamje nga liqeni . ju ofon akomodimin me komod si dhe sherbimin cilesor . ju mirepresim ...

Perfshire ne cmim:

- Sinani Hotel - Dhome Standart

Vlore -

25 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 0 femije
Distanca
130 m 🎯 dhe 130 m 🏊
Ju mirepresim ne hotelin tone duke ju ofruar komoditetin dhe qetesine e nevojshme....

Perfshire ne cmim:

- Tatzati Hotel - Dhome Standart

Sarande - Qender

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 3 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
30 m 🎯 dhe 90 m 🏊
Hotel tatzati ne qender te sarandes dhe dy minuta larg detit ofron sherbime akomoduese, sherbim bari dhe restauranti. parkimi i garantuar ne objekt. hotel bar restaurant tatzati us...

Perfshire ne cmim: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Ajer i kondicionuar,

- Vila Pollo Hotel - Familiare Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro + Tax

Krevate
2 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
4 te rritur + 2 femije
Distanca
150 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Nje prej vilave me te bukua dhe komode,200 m larg bregdetit e pozicionar ne nje nga zonat me te preferuara nga turistet. ambjente komode,dhomat te pershtatura sipas kerkesave tuaja...

Perfshire ne cmim:

- Vila Pollo Hotel - Dhome + Sallon Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro + Tax

Krevate
1 dopjo + 2 teke
Kapaciteti
2 te rritur + 2 femije
Distanca
150 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Nje prej vilave me te bukua dhe komode,200 m larg bregdetit e pozicionar ne nje nga zonat me te preferuara nga turistet. ambjente komode,dhomat te pershtatura sipas kerkesave tuaja...

Perfshire ne cmim: